رپورتاژ آگهیکسب و کار

سیستم پرداخت ارزی «پارس فریلنسر»

«هر پروژه‌ای را» در «هرجای جهان» به «هرکسی» که دوست دارید بسپارید

نکات برگزیده مطلب
  • کمی‌قبل از این ارتباط کاری بین المللی به خاطر مشکلات ناشی از پرداخت‌های بین الملل دچار مشکل اساسی بود که با راه اندازی سیستم پرداخت ارزی «پارس فریلنسر» کارفرمایان در هر جای جهان می‌توانند به صاحبان مهارت‌های مختلف در هرجای دیگر جهان پروژه سفارش دهند و به سادگی دستمزد آن را بپردازیند.
پرداخت ارزی پارس فریلنسر:

از میان هزاران دشواری و خسارتی که پاندمی‌ کرونا برای مردم جهان، به‌ویژه مردم ایران داشت. می‌توان مزایا و خوبی‌هایی هم پیدا کرد. از ارزیابی میزان توانایی زیرساخت‌های ارتباطی کشور تا مزایای دورکاری و لزوم توجه به خط‌‌‌ و مشی‌های جدید کاری. برون‌سپاری کارها و ارائه پروژه‌ها به آزادکاران حرفه‌ای که در اصطلاح به آن‌ها «فریلنسر»‌ها گفته می‌شود. یکی از همان مسائل مهم قابل توجه بود که با شیوع کرونا خود را پیش از پیش نشان داد.

البته پیش از این هم در ایران توجه به مقوله‌ی فریلنسینگ و شکل‌گیری پلتفرم‌هایی که در واقع رابط بین کارفرمایان و صاحبان مهارت‌های مختلف بودند، درحال شکل گرفتن بود. اما به نظر می‌رسد این روزها توجه به این مقوله با شتاب بیشتری درحال رشد و شکوفایی است. طی سالیان گذشته یکی از پلتفرم‌هایی که به صورت جدی و حرفه‌ای به عنوان رابط بین کارفرما و صاحبان مهارت کار خود را آغاز کرد پلتفرم «پارس فریلنسر» است. این پلتفرم امکان ارتباط بین کارفرمایان با هزاران فریلنسر حرفه‌ای را فراهم کرده است.

مارشال‌مک‌لوهان:”امروزه دنیا، دهکده‌ای است و ما ساکنین دهکده‌ی جهانی هستیم”.

از آنحایی که فریلنسر بودن و شکل فرایندهای کاری سازمان‌ها درحال دگردیسی هستند، پلتفرم‌های واسطی مانند «پارس فریلنسر» می‌تواند با از بین بردن محدودیت‌های ناشی از بعد مسافت و برداشتن مرزهای جغرافیایی، دو سوی این رابطه‌ی‌ انکار‌ناپذیر را در فرایند جهانی تجارت و کار به هم پیوند داده و این پدیده را ضمن جهانی کردن، گسترش قابل ملاحظه‌ای بدهد. این اتفاقی است که هم‌اکنون در سایت «پارس فریلنسر» در حال رخ دادن است.

کمی‌قبل از این ارتباط کاری بین‌المللی به خاطر مشکلات ناشی از پرداخت‌های بین الملل دچار مشکل اساسی بود که با راه‌اندازی سیستم پرداخت ارزی «پارس فریلنسر» کارفرمایان در هر جای جهان می‌توانند به صاحبان مهارت‌های مختلف در هرجای دیگر جهان پروژه سفارش دهند و به سادگی دستمزد آن را بپردازند.

فراموش نکنیم که درحال حاضر تعداد زیادی مشاور روابط‌ عمومی ‌و شغل‌های مختلف در دنیا هستند. که خدمات خود را از راه دور و بر بستر وب ارائه می‌کنند. حتی اگر این مساُله را صرفاً بر بستر جامعه‌ی فارسی زبان در نظر بگیریم، با توجه به گستردگی ایرانیان در سراسر جهان این گونه پلتفرم‌ها توانایی ایجاد همگرایی یک پتانسیل عظیم از قابلیت‌های منابع انسانی جامعه ایرانی را دارند. این امر می‌تواند آینده‌ی کسب و کارها و البته بازار کار را متحول نماید.

طراح سه بعدی دورکار، تایپ گفتار دورکار، ایلوستریتور، طراح گرافیک، نویسنده مقاله و بلاگر، مدیر شبکه اجتماعی، توسعه دهنده بازی، مترجم، معلم، صداپیشه، کپی رایتر، کارشناس سئو، مدیر امنیت شبکه، توسعه‌دهنده وب، مشاور حقوقی و صدها شغل دیگر از جمله موارد قابل ذکر هستند که این روزها به وفور از طریق پلتفرم‌هایی مانند «پارس فریلنسر» در سراسر ایران و جهان در حال ارتباط با کارفرمایان هستند.

ارتباط منسجم:

البته ارتباط ایجاد شده در «پارس فریلنسر» دو سویه است. بدین معنا که هم کارفرمایان و مشتریان و سفارش دهندگان پروژه می‌توانند در این سایت سفارش‌های خود را ثبت کنند. همچنین صاحبان مهارت‌های مختلف می‌توانند قابلیت‌های حرفه‌ای خود را ثبت کنند. پس از ثبت مهارت منتظر جلب نظر کارفرمایان و سفارش دهندگان کار باشند.

نکته مهم اینجاست که بازاری که در پیرامون این پلتفرم‌ها که «پارس فریلنسر» یکی از پیشگامان آن است، ایجاد شده، بازار کار بسیار بزرگی است که از پروژه‌های نرم‌افزاری، برنامه‌نویسی و هوش‌مصنوعی گرفته تا پروژه‌های موشن‌گرافی، عکاسی، گرافیک، تولید محتوا، ایجاد فروشگاه‌های آنلاین، برنامه‌نویسی وب و ربات‌های مختلف و پروژه‌های دانشگاهی و صدها مورد دیگر را شامل می‌شود.

به پلتفرم پارس‌فریلنسر سری بزنید تا خود متوجه شوید که چه تعداد زیادی از فریلنسرهای متبحر در این وب‌سایت حضور دارند که همگی جزو ماهرترین افراد در زمینه‌های مختلفی چون تولید محتوا و ترجمه، کارهای گرافیکی و طراحی‌های سه بعدی، برنامه‌نویسی و متخصصان طراحی وب سایت و اپلیکیشن و… هستند. که به راحتی می‌توان پروژه‌های مختلفی را در کوتاه‌ترین زمان لازم به آن‌ها واگذار کرد.

ضمناً علاوه بر مراجعه به پلتفرم پارس‌فریلنسر می‌توان از اپلیکیشن پارس‌فریلنسر هم استفاده کرد. با استفاده از این اپلیکیشن همیشه و در هر زمان به میز کار پروژه دسترسی داشت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا