موبایل

پک باتری magsafe

پک‌های برق اضافی و  لوازم جانبی نسبتاً محصولات پردرآمدی برای آیفون‌ها هستند. اپل ظاهراً در حال کار بر روی یک محصول سازگار از همین دسته با مگ‌سیف است. که اگر مهندسان بتوانند مشکلات آن‌را برطرف کنند، باید به زودی منتشر شود. این پروژه به خاطر ناسازگاری با iOS و سایر مواردی که در آزمایش‌های اولیه ظاهر شده‌، متوقف شده و آینده‌ی آن نامشخص است.
هنگامی که اپل در ماه اکتبر گذشته از آیفون ۱۲ رونمایی کرد ، یکی از ویژگی‌های اصلی آن حلقه‌ی شارژر مگ‌سیف در پشت آن بود. این قطعه امکان شارژ بی‌سیم را فراهم می‌کند در حالی که امکان اتصال لوازم جانبی آهنربایی مانند کیف پول و غیره را نیز ایجاد می‌کند.

گفته می‌شود که کوپرتینو علاوه بر شارژر مگ‌سیف استاندارد و MagSafe Duo Charger ، روی یک پک باتری MagSafe نیز کار می‌کند.این پکیج در واقع یک باتری خارجی است که به پشت آیفون متصل می‌شود. و از طریق حلقه‌ی مگ‌سیف باتری داخلی را شارژ می‌کند.
منابع ناشناس آگاه از این پروژه به بلومبرگ گفتند که این محصول حدود یک سال است که در دست تولید است.همچنین قرار بوده است که تنها چند ماه پس از آیفون ۱۲ روانه‌ی بازار شود. با این حال ، آزمایشات داخلی مشکلاتی را نشان می‌دهد که روند پیشرفت را کند کرده است.

گفته می‌شود که کوپرتینو علاوه بر شارژر مگ‌سیف استاندارد و MagSafe Duo Charger ، روی یک پک باتری MagSafe نیز کار می‌کند.

یکی از موارد گزارش شده درباره‌ی مشکلات پک باتری MagSafe مربوط به بیش از حد گرم شدن دستگاه می‌باشد.

همچنین به نظر می رسد که عملکرد این وسیله از روی کاور گوشی نیز با مشکل مواجه می‌شود.این مسئله ممکن است واقعاً درست باشد. زیرا قبلاً گزارش‌هایی مبنی بر ایجاد لکه‌ی شارژرهای MagSafe بر روی قاب‌های پلاستیکی و چرمی آیفون منتشر شده است.

افراد نزدیک به شرکت اظهار داشتند که پروژه به دلیل این موانع به تأخیر افتاده است. در نهایت ممکن است مانند پد شارژ اپل تولید آن متوقف شود. لغو این پروژه نباید ضرر زیادی برای خریداران و علاقمندان داشته باشد. درست همانطور که تولید‌ کنندگان ثانویه تولید نسخه‌های شارژر AirPower خود را افزایش می‌دهند‌، چندین فروشنده در حال حاضر باتری‌های خارجی سازگار با مگ‌سیف را ارائه می‌دهند.

خرید انواع آیفون از دیجیکالا

 

منبع
techspot
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا