سیستم عامل

۲۱H1 بروزرسانی بعدی مایکروسافت برای ویندوز ۱۰

در یک پست وبلاگ نوشته شده توسط John Cable ، مدیریت برنامه‌ها، سرویس و ویندوز دلیوری ،ویژگی‌های جدیدی‌اند که در به‌روزرسانی عمده‌ی بعدی ویندوز ۱۰ به آن اضافه می‌شوند، به طور خلاصه بیان شده است.تمرکز این به روزرسانی با نام ۲۱H1 بر روی  بهبود امنیت‌، دسترسی از راه دور و کیفیت بهتر است. مهمترین ویژگی جدید برای ویندوز ۱۰ ، امکان تنظیم وب‌کم خارجی در حالت پیش‌فرض برای احراز هویت صورت “Windows Hello” است. این مورد به ویژه هنگام استفاده از رایانه‌ی همراهی که از قبل دارای وب کم Windows Hello است‌، بسیار مفید است. اما ممکن است سیستم شما دسکتاپ باشد و  مایل باشید با استفاده از دوربین خارجی با تشخیص چهره وارد‌سیستم شوید.


Windows Defender شاهد بروزرسانی خواهد بود که عملکرد Application Guard را سرعت می‌بخشد.همچنین در این آپدیت یک مشکل دیگر هم برطرف می‌شود. مشکلی که باعث ایجاد تأخیر در هنگام باز کردن سند Microsoft Defender Application Guard Office می‌‌شد.

Windows Policy Instrumentation Group Policy Service عملکرد خود را بهبود می‌دهد. این بهبود برای پشتیبانی از سناریوهای کار از راه دور، در راستای کار بیشتر افراد به صورت از راه دور، انجام می‌شود.

کاربرانی که در برنامه‌ی Beta Insider شرکت می‌کنند‌،‌ می‌توانند آپدیت ۲۱H1 را درهم اکنون بارگیری کنند.

بیشتر بخوانید:۵ راهکار برای افزایش امنیت اطلاعات

منبع
gsmarena
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا