تبلت

آیپد جدید با چیپست A14 حرف های زیادی برای گفتن دارد

کمپانی اپل مدل آیپد جدید خود یعنی “iPad Air 2020” را در ۱۵ سپتامبر معرفی کرد،اما هنوز مدتی مانده تا این تبلت عرضه شود. اکنون،بنچ مارکی که به نظر می رسد توسط یکی از واحد های تولید کننده در سایت GeekBench انجام شده، توان چیپست A14 را به ما نشان می دهد.پردازنده این چیپست توان تک هسته قدرتمندی دارد، که امتیاز ۱۵۸۳ را در بنچ مارک بدست آورده،که ۱۸ درصد بالاتر از چیپست A13 تعبیه شده روی آیفون ۱۱ پرو است.همچنین در حالت تک هسته،جلوتر از رقبای خود یعنی Snapdragon 875 و Exynos 1000 با ۱۱۵۹ امتیاز ، قرار دارد.

بنچ مارک آیپد جدید با چیپست A14
بنچ مارک آیپد جدید

در حالت چند هسته ای،نه به خوبی تک هسته ای،اما باز هم قدرت قابل توجه ای دارد. چیپست A14 در این تست امتیاز ۴۱۹۸ را بدست آورده که حدود ۲۰ درصد بالاتر از آیفون ۱۱ پرو می باشد. چیپست Exynos 1000 با ۴۲۵۰ امتیاز و Snapdragon ۸۷۵ با ۴۰۹۰ امتیاز نیز تقریباً در یک رده با A14 قرار می گیرند. البته توجه داشته باشید که همه این اطلاعات نشت شده و بعضاً شایعه بوده و اطلاعات رسمی نمی باشند ، اما با توجه به گذشته ، می توان به میزان خیلی زیادی به صحت آن ها اطمینان داشت.

مشاهده و خرید انواع تبلت اپل

از آن جایی که iPad Air 2019 با چیپست تقریباً یکسان با آیفون XS عرضه شد و امتیاز های بنچ مارک آن ها نیز حدوداً شبیه به هم بود،انتظار می رود که امسال نیز این اتفاق درباره آیپد جدید “iPad Air 2020” و آیفون ۱۲ تکرار شود.

منبع
gsmarena
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا