کنسول

PS5 با تم محبوب PS2، در بهار آینده به دست مشتری ها میرسد

رنگ سفید PS5 به اندازه خود این دستگاه مورد علاقه و توجه واقع نشده است. خوشبختانه فروشگاه SUP3R5 این دستگاه را با تم مخصوص و محبوب PS2 به فروش می رساند. اکنون می توانید PlayStation 5  خود را با تم PS2 سفارش دهید.

فروشگاه SUP3R5 دریافت سفارش این کنسول را از ۸ ژانویه آغاز کرده است. انتظار می رود این PS5 ها از بهار ۲۰۲۱ تحویل مشتری شوند. اگرچه این فروشگاه در آمریکا قرار دارد، اما ارسال سفارشات بین المللی خواهند بود. اگر شما هم یکی از این PS5 های در لباس PS2  می خواهید، بهتر است سریع تر دست به کار شوید. هر چند که همین الان ۵۴۰۰۰ نفر در لیست انتظار هستند.

PS5 SUP3R5 Design
PS5 SUP3R5 Design

کسانی که نسخه دیسک این کنسول را میخواهند باید ۷۴۹ دلار، حدود ۲۵۰ دلار بیشتر از نسخه استاندارد، بپردازند. نسخه دیجیتال آن نیز ۶۴۹ دلار خواهد بود. قابل ذکر است که این قیمت ها، از قیمت های حال حاضر eBay برای نسخه معمولی، کمتر است. دسته های DualSense با استایل کنترلر های PS2 نیز به همراه کنسول ارائه می شوند. هم چنین می شود این کنترلر ها را با قیمت ۹۹ دلار، به صورت جداگانه، خریداری نمود.

لازم به ذکر است که فقط پنل های کنسول تغییر کرده اند، پس گارانتی آن لطمه نخواهد دید. اما برای کنترلر ها، که قالب آن کاملا تغییر کرده است، شاید این طور نباشد. قبل تر فروشگاه CustomizeMyPlates.com که پنل های شخصی سازی شده PS5 به فروش می رساند، با اقدام قانونی سونی مواجه شد. این فروشگاه همه محصولات خود را از سایت حذف کرده و همه سفارشات را لغو کرد. اما به نظر می رسد این مشکل برای SUP3R5 وجود ندارد.

منبع
TECHSPOT
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا