دیجیتالفناوری

ارائه‌ی جدیدترین فناوری‌های تلویزیون در رویداد آینده سامسونگ

سامسونگ یک رویداد ارائه محصول جدید را برای اوایل ماه آینده برنامه ریزی کرده‌است. این شرکت وعده داده‌است در این رویداد جدیدترین نوآوری های خود را در زمینه تلویزیون‌های هوشمند به نمایش بگذارد. این اتفاق در حالی رخ می دهد که روز سه شنبه  ۲ مارس، توسط سامسونگ Unbox & Discover (کشف و جعبه گشایی) نامگذاری شده است.

همانطور که انتظار می رفت، این رویداد فقط به صورت آنلاین صورت خواهد گرفت. شما می‌توانید از طریق YouTube و وب‌سایت سامسونگ این رویداد را تماشا کنید.

آیا فناوری‌های تلویزیون هنوز می‌تواند ما را در سال ۲۰۲۱ غافلگیر کند؟

زمان نمایش نشان می‌دهد که شاهد اضافه شدن ویژگی‌های جدیدی به سری تلویزیون‌های هوشمند lifestyle سامسونگ خواهیم بود. با این اوصاف، این شرکت در حال برگزاری این رویداد به عنوان یک فعالیت گسترده‌تر است. و می گوید رویداد Unbox & Discover به ما چشم اندازی از آینده تلویزیون و محصولات مرتبط را ارائه می‌دهد. از این رو مدل‌های جدید مانیتور و ساندبار‌های سامسونگ نیز در این رویداد حاضر خواهند بود.

سرانجام، در دعوتنامه این رویداد ، سامسونگ ذکر کرده‌است که در پخش زنده، “شرکای تأثیرگذار” را نیز معرفی می‌کند. این تصمیم سمسونگ در پی چشم انداز مذکور گرفته شده‌است. به طور دقیق مشخص نیست که  چند شرکت به عنوان شریک معرفی می‌شوند. اما این لیست احتمالاً شامل نام Google می‌شود. این دو غول فناوری در چند وقت اخیر به یکدیگر نزدیکتر شده‌اند.  نشانه های همکاری این دو درSmartThings قابل مشاهده است. افزودن Google Discover به سری Galaxy S21 نیز نشان دهنده تقویت روابط آنها است.

مسلماً شاید تلویزیونها جالبترین و بزرگترین  فناوری‌ها را در سال ۲۰۲۱ در اختیار نداشته باشند. اما چه کسی میگوید این شرکت آنها را با نمایشگرهای تاشو یا چیزهای جدید تجهیز نمی‌کند؟ در هر صورت، محصولاتی که قرار است در اوایل ماه آینده معرفی شوند باید تا اواسط سال ۲۰۲۱ همه برای خرید در دسترس قرار بگیرند.

منبع
SAMMOBILE
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا