موبایل

ویژگی های قلم جدید S-Pen سامسونگ

در حال حاضر می دانیم که گوشی گلکسی S21 Ultra سامسونگ از قلم S-Pen Stylus پشتیبانی می کند. امروز نیز تصاویر رسمی جدیدی از قلم S-pen سامسونگ به صورت آنلاین نشت شد. این تصاویر نشان می دهند که بر خلاف قلم حال حاضر، قلم جدید همراه گوشی عرضه نمی شود.

تا کنون همراه با هر سری گوشی گلکسی نوت، یک قلم نیز ارائه می شد. اما با تصمیم سامسونگ مبنی بر عدم ادامه تولید سری نوت، روش عرضه قلم S-pen متفاوت خواهد بود. هم چنین این کمپانی یک اکسسوری انتخابی به ۶۸ دلار ارائه خواهد کرد. گوشی های گلکسی S21 سامسونگ از محفظه قلم برخوردار نیستند. اما کمپانی سامسونگ یک کاور تاشو با محلی برای قرار دادن قلم، به فروش می رساند. البته که این کاور بدون قلم ۶۸ دلار بوده، و در صورت تمایل به خرید قلم باید حدود ۳۰ دلار بیشتر بپردازید. پس شما باید برای داشتن شرایطی شبیه به نوت ۲۰، حدود ۹۵ دلار دیگر در کنار مبلغ گوشی خود پرداخت کنید.

این مشخصات از قلم S-pen مورد انتظار هستند:

با یک کلیک، ویدئو را متوقف و پخش کنید، عکس بگیرید و ارائه یا پرزنت خود را هدایت کنید.

با حرکات ساده، اسمارتفون خود را کنترل کنید.

Samsung Notes به شما اجازه می دهد تا تنظیمات قلم S-Pen سامسونگ خود مانند رنگ جوهر نوشته یا ضخامت نوشته را تغییر دهید. و نوشته خود را آن طور که می خواهید بنویسید و ذخیره کنید.

از قلم S-pen برای استفاده از یادداشت با صفحه خاموش استفاده کنید. با انواع رنگ ها رسم کنید یا بنویسید. سپس تصویر خود را در Samsung notes  ذخیره یا در نمایشگر همیشه روشن سنجاق کنید.

منبع
MSPoweruser
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا