فناوری

“مرسدس می باخ” نهایت تجمل و زیبایی در طراحی

زیبایی‌شناسی برند

Mercedes-Maybach (مرسدس می باخ) مخفف لوکس نهایی در طراحی ظاهری است. سبک این برند در زیبایی  و ظرافت مجسم شده است. در این مدل، موردی خاص برای یک لحظه متعالی به نمایش گذاشته شده است. این موضوع در خصوص رجوع به گذشته نیست، بلکه در آن پیشرفت‌های آینده نگرانه صورت گرفته است. جوی که در این طراحی مدنظر است گرم و سبک است. این موضوع با استفاده از رنگ‌های روشن که نماد لوکس بودن اتاق و مکان هستند نیز تأیید شده است. عناصر سیاه با مرسدس بنز پیوند ایجاد می کنند و به فلزات گرانبها اجازه می دهند درخشش عالی داشته باشند. مواد گزینشی تعامل آگاهانه‌ای با نوآوری دارند. دقت نهایی و توجه به جزئیات با استفاده از عناصر گرافیکی مشتق از آرم برند نشان داده می‌شود.

شبکه رادیاتور پین‌استریپ (Pinstripe)، رینگ های چرخ دار مشعر

نمای بیرونی به حد کافی برجسته و با کیفیت است. از ویژگی های مشخصه آن می توان به شبکه رادیاتور ، فاصله طولانی دو چرخ، طراحی رینگ خاص و استفاده از کروم به عنوان عناصر طراحی اشاره کرد. شبکه جلویی رادیاتور با روکش کروم که دارای میله های عمودی مناسب است، نمای جلوی را شکل می‌دهد. میله های عمودی هنگام حرکت به سمت بالا کمی ضخیم می‌شوند. این طرح با الهام از یک کت و شلوار شیک پین استریپتی ساخته شده است. حروف میباخ این برند را در کانون توجه قرار می دهد. شبکه جلویی رادیاتور بر روی دو تکیه گاه به شکل آیرودینامیکی در سمت راست و چپ سپر قرار دارد. فاصله طولانی میان دو چرخ مدل های مرسدس-میباخ یک محفظه مجللی را برای مسافران فراهم می‌کند. این محفظه به‌طور ویژه برای سرنشینان عقب مفید است. مرسدس میباخ رده اس از طیف مدل مرسدس بنز یعنی شاسی بلند رده اس – ۲۰ سانتی متر جلوتر است. ظاهر بیرونی توسط چرخ های ۲۰ اینچی مشعر با طراحی چند پره یا ۲۰ سوراخ مدور می‌شود.

نکات برجسته و جالب کروم

انتخاب مواد نشانگر کمال زیبایی است که از ویژگی‌های بارز برند است. ویژگی‌های برجسته کروم بیش از هرچیز در ورودی‌های هوا در بخش پایین سپرها خودنمایی می‌کند. علاوه‌براین، پنجره دارای روکش کروم توسط ستون دوم کروم مورد توجه قرار می‌گیرد. ستون سوم کروم در هر دو طرف، دارای آرم سنتی مرسدس-میباخ است که به صورت دو حرف ام در یک مثلث منحنی نمایش داده شده است. همچنین حروف میباخ درب صندوق را زینت می‌بخشد. کروم که به ظرافت و کیفیت بالا تأکید دارد، در بخش جلویی نیز به کار می‌رود که تا منطقه عقب ادامه می‌یابد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

استخدام فریلنسر
دکمه بازگشت به بالا