فناوری

Galaxy Tab S8 روی وبسایت شرکت سازنده ظاهر شد

سامسونگ، سری Galaxy Tab S7 را در آگوست ۲۰۲۰ روانه بازار کرد‌، اما ممکن است جانشین آن کمی زودتر به بازار بیاید.اکنون می‌بینیم که نام Galaxy Tab S8 در صفحه‌ی پشتیبانی وب‌سایت سامسونگ ایرلند ظاهر شده ‌است.

طبق اطلاعات موجود در این صفحه‌، دستگاهی به نام Samsung Galaxy Tab S8 Enterprise Edition از کارت‌های microSD تا ظرفیت ۱ ترابایت پشتیبانی می‌کند، و همچنین دارای یک درگاه برای جایگذاری یک عدد سیم کارت نانو را نیز دارد.

با توجه به اینکه این لیست شامل Galaxy Tab S7 Enterprise Edition نمی‌شود ، این اتفاق می‌تواند یک اشتباه باشد. یعنی به جای tab s7 عبارت tab s8 نوشته شده باشد.  اما با‌ این وجود، حدود‌۶ ‌ ماه از ورود Tab S7 می‌گذرد، پس معرفی مدل جدید دور از انتظار نیست.

دستگاه های Enterprise Edition سامسونگ معمولاً از طریق کانال‌های توزیع دیگری به شرکا فروخته می‌شوند. اما مشتریان نهایی می‌توانند آنها را برای مشاغل کوچک خود نیز خریداری کنند. تفاوت Enterprise Edition با نسخه‌ی معمولی، پشتیبانی ۴ ساله‌ی به روزرسانی امنیتی، یک سال سامسونگ ناکس و پشتیبانی و محافظت پیشرفته است. همه‌ی اینها با قیمت کمی بالاتر به دست خریدار می‌رسند.

بررسی و خرید انواع محصولات سامسونگ

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

استخدام فریلنسر
دکمه بازگشت به بالا